€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Shtepia 330m2 me 10ari oborr Ferizaj

Metush Krasniqi Ferizaj,
add to favorites

Shitet Shtepia 330m2 me 10ari oborr Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Shtëpia në shitje
330m2 | 10 Ari Oborr
Rr.Metush Krasniqi-FERIZAJ
Kati 0: Qendrimi ditor me kuzhin(me mundësi me nda edhe një dhomë gjumi)dhe banjo,terasë
Kati l: 3 dhoma gjumi, banjo dhe terasë të madhe
Kati ll: 2 dhoma gjumi, banjo dhe terasë.
Parcela ka 22 m qasje në rrugë kryesore që mundë të përdoret edhe për biznes.
Dokumentacioni në rregullë
INFO:
+383 44 106 626
+383 44 172 626
⁨ 045 639 291
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Metush Krasniqi Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19711
Madhësia e pronës: 330 m2
Dhoma Gjumi: 5
Dhoma të Gjumit: 3

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Shtepia 226m2 me 3.2ari oborr ne Feri...

4
bedrooms
2
banjo
226 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet Shtepia me 5ari oborr- 2kateshe- 216...

4
bedrooms
2
banjo
216 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024

Compare