€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Shtepia me 5ari oborr- 2kateshe- 216m2 Saraishtë-Ferizaj

Saraishtë-Ferizaj,
add to favorites

Shitet Shtepia me 5ari oborr- 2kateshe- 216m2 Saraishtë-Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

SHTËPIA NË SHITJE
Qmimi:145.000 Euro( i diskutueshëm)
216m2 | 2 Kate
5 Ari Oborr
Saraishtë – Ferizaj
Kati Përdhesë:
Qëndrim ditor dhe kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo dhe Terasë
Kati 1:
3 Dhoma gjumi
Banjo
Terasë
INFO:
+383 45 639 291
+383 44 172 626
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Saraishtë-Ferizaj
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19686
Madhësia e pronës: 216 m2
Dhoma Gjumi: 4
Dhoma të Gjumit: 2

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Shtepia 226m2 me 3.2ari oborr ne Feri...

4
bedrooms
2
banjo
226 m2
size
donika
22 Shkurt, 2024
compare

Shitet Shtepia 330m2 me 10ari oborr Ferizaj

5
bedrooms
3
banjo
330 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024

Compare