€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Toka 10 ari në Dabëlldeh | Viti.

Dabëlldeh | Viti.,
add to favorites

Shitet Toka 10 ari në Dabëlldeh | Viti.

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NË SHITJE
10 ARI | Ka shtrirje rreth rrugës me 37m.
Ka dimensionet 37m X 32m dhe është shum e përshtatshme për banim.
Dabëlldeh | Viti.

INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Dabëlldeh | Viti.
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19848

Compare