€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Toka 11ari ne Talinoc i Muhaxherëve-Ferizaj

Talinoc i Muhaxherëve,
add to favorites

Shitet Toka 11ari ne Talinoc i Muhaxherëve-Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

11 Ari | E përshtatshme për biznes apo banim.
Talinoc i Muhaxherëve-Ferizaj
Parcela ka dimensione shum të përshtatshme,ka infrastrukturë të plotë, qasje në rrugën e asfaltuar dhe qasje rrjetin e energjisë elektrike.
INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626
⁨+383 (0) 45 639 291⁩
(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com

Adresa: Talinoc i Muhaxherëve
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19981

Compare