€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Toka 24 ari në Jezercë

Jezerc,
add to favorites

Shitet Toka 24 ari në Jezercë

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NË SHITJE
24 Ari | Jezerc
INFO:
+383 (0) 44 106 626
⁨ 045 639 291
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Jezerc
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19600

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Parcela 10ari ne Jezerc

donika
20 Shkurt, 2024

Compare