€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Toka 68 ari në Brezovicë | Shtërpcë

Brezovica,
add to favorites

Shitet Toka 68 ari në Brezovicë | Shtërpcë

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

PARCELA NË SHITJE
68 ARI | Ka shtrirje rreth rrugës kryesore me 40m.
Parcela është me dimensione të përshtatshme për ndertim hotelier apo restaurant.
Brezovicë | Shtërpcë.

INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626
Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Brezovica
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19851

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Toka 110 ari ne Mirashë

110 m2
size
donika
26 Shkurt, 2024

Compare