€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Villa 100m2 me 3ari oborr ne Sllatinë- Kaçanik

Sllatinë, Kaçanik,
add to favorites

Shitet Villa 100m2 me 3ari oborr ne Sllatinë- Kaçanik

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

VILLA NË SHITJE
3 Ari
100m2 | 2 Kate
Sllatinë – Kaqanik
Kati Përdhesë:
Qëndrim ditor dhe kuzhinë
Dhomë gjumi
Kati 1:
2 Dhoma gjumi
Banjo
Terasë
INFO:
+383 45 639 291
+383 44 172 626

📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Sllatinë, Kaçanik
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19539
Madhësia e pronës: 100 m2
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Compare