€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë
/

Shitet Villa 100m2 me 5ari oborr ne Jezerc

Jezerc,
add to favorites

Shitet Villa 100m2 me 5ari oborr ne Jezerc

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Villë në shitje
100m2 | 5 Ari Oborr | Garazhë dhe parking
Jezerc -FERIZAJ
Kati 0:Qendrimi ditor dhe kuzhinë dhe WC
Kati 1:Dy dhoma gjumi dhe banjo

INFO:
+383 (0) 44 172 626
⁨+383 (0)45 639 291⁩

📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Jezerc
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19802
Madhësia e pronës: 100 m2
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Toka 24 ari në Jezercë

donika
20 Shkurt, 2024
compare

Shitet Parcela 10ari ne Jezerc

donika
20 Shkurt, 2024

Compare