€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Villa 120m2 me 82ari oborr në Janjevë-Lipjan

Janjevë-Lipjan,
add to favorites

Shitet Villa 120m2 me 82ari oborr në Janjevë-Lipjan

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Villa në shitje
120m2 | 82 Ari
Janjevë-Lipjan
Kati 0:Qendrimi ditor dhe kuzhin,banjo
Kati 1: 2 dhoma gjumi,banjo
+383 (0) 44 106 626
⁨+383 (0) 44 172 626
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Janjevë-Lipjan
Qyteti:
Id e pronës: 19526
Madhësia e pronës: 120 m2
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Compare