€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Villa 225m2 2kateshe me 2.61 ari oborr Prevallë

Prevalla,
add to favorites

Shitet Villa 225m2 2kateshe me 2.61 ari oborr Prevallë

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

VILLA NË SHITJE
Prevallë | 2.61 Ari Oborr
225m2 | 2 Kate
Kati Përdhesë:
Qëndrim ditor dhe kuzhinë dhe terase
Kati 1
Dhomë ndeje dhe shank dhe terase
Kati 2
3 Dhoma gjumi dhe banjo
INFO:
+383 45 639 291
+383 44 172 626
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.com dhe lina_banesa@hotmail.com

Adresa: Prevalla
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19593
Madhësia e pronës: 225 m2
Dhoma Gjumi: 3
Dhoma të Gjumit: 1

Compare