€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shitet Villa 60m2 2 kateshe me 9ari oborr ne Jezerc

Jezerc,
add to favorites

Shitet Villa 60m2 2 kateshe me 9ari oborr ne Jezerc

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

VILLA NË SHITJE
Jezerc | 9 Ari Oborr
60m2 | 2 Kate
Kati Përdhesë:
Qëndrim ditor dhe kuzhinë dhe terase
Kati 1
2 Dhoma gjumi dhe banjo
INFO:
+383 45 639 291
+383 44 172 626

Adresa: Jezerc
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19562
Madhësia e pronës: 60 m2
Dhoma Gjumi: 2
Dhoma të Gjumit: 1

Listime të Ngjashme

compare

5 Villa në shitje(shiten ndaras dhe komplet)

2
bedrooms
1
banjo
100 m2
size
dorart
6 Qershor, 2023

Compare