€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

SHTËPI NË SHITJE NË PRIAM VILLAGE PRISHTINË

Pristina,
add to favorites

SHTËPI NË SHITJE NË PRIAM VILLAGE PRISHTINË

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

SHTËPI NË SHITJE NË PRIAM VILLAGE PRISHTINË
Tipi B me 243m2
2 Kate
Kati Përdhesë:
Qëndrim ditor dhe kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Garazhë
Kati 1:
4 Dhoma gjumi
2 Banjo
2 Terasa
Lavanderi
INFO:
+ 383 45 639 291
⁨045 639 291⁩

Adresa: Pristina
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19554
Madhësia e pronës: 243 m2
Dhoma Gjumi: 4
Dhoma të Gjumit: 2

Compare