€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Shtepite ne shtije me 4.35ari Te Gjykant | Ferizaj

Mrapa ETC Ferizaj
add to favorites

Shtepite ne shtije me 4.35ari Te Gjykant | Ferizaj

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Shtëpitë në shitje
4.35 Ari | Mrapa Etc-së
Te Gjykant | Ferizaj
Shtëpitë kanë pozitë të përshtatshme,kan infrastrukturë të plotë,qasje në rrugë, ujësjellës, kanalizim poashtu qasje në energjinë elektrike.
Shtëpia 1 ka 200m2 në katin e parë ka sallonin me kuzhinë dhe një banjo dhe në katin e dytë ka 3 dhoma gjumi dhe banjo.
Ndërsa shtëpia 2 ka 220m2 në katin e parë ka sallonin me kuzhinë dhe banjo,në katin e dytë ka 4 dhoma gjumi dhe një banjo.
INFO:
+383 (0) 44 106 626
⁨+383 (0) 44 172 626
📍Adresa e zyrës Rr.Reçaku afër Etc-se në Ferizaj

Adresa: Mrapa ETC Ferizaj
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19926
Madhësia e pronës: 200 m2
Dhoma Gjumi: 7

Listime të Ngjashme

compare

Shitet Shtepia 330m2 me 10ari oborr Ferizaj

5
bedrooms
3
banjo
330 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

Shitet Shtepia me 5ari oborr- 2kateshe- 216...

4
bedrooms
2
banjo
216 m2
size
donika
21 Shkurt, 2024
compare

SHTËPI NË SHITJE NË PRIAM VILLAGE PRISHTINË

4
bedrooms
2
banjo
243 m2
size
donika
20 Shkurt, 2024

Compare