€ 0 deri € 1,500,000

Karakteristika të Tjera
click to enable zoom
loading...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamja Hart Rruge Satellite Hybrid Terrain My Location Ekran i plotë

Villa me pishinë në shitje

Jezerc,
add to favorites

Villa me pishinë në shitje

Telefoni:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Përshkrimi i Pronës

Villa me pishinë në #shitje
JEZERC-FERIZAJ
130m2 | 4 Ari Oborr + 2 Garazha
Villa ka pozicion shum të pershtatshëm poashtu ka dhe pishinë.
Kati 0:Qendrimi ditor me kuzhin,banjo,wc.
Kati 1:3 dhoma gjumi dhe banjo.
INFO:
⁨+383 (0) 45 639 291⁩
+383 (0) 44 172 626

Adresa: Jezerc
Qyteti:
Shteti: Shqipëri
Id e pronës: 19177
Madhësia e pronës: 130 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Dhoma të Gjumit: 2

Listime të Ngjashme

compare

Villa në #shitje JEZERC-FERIZAJ

3
bedrooms
2
banjo
dorart
10 Tetor, 2023
compare

Villa në shitje 160m2 | 5 Ari

3
bedrooms
2
banjo
160 m2
size
dorart
8 Qershor, 2023
compare

Villa në shitje komplet e mobiluar

4
bedrooms
2
banjo
176 m2
size
dorart
5 Qershor, 2023

Compare